Központ

7626 Pécs, Felsővámház u. 52.
+36 72 891 400
filharmonia@filharmonia.hu
Szamosi Szabolcs ügyvezető igazgató szabolcs.szamosi@filharmonia.hu
Szommer Viola gazdasági igazgató viola.szommer@filharmonia.hu
Kuti Judit kommunikációs igazgató judit.kuti@filharmonia.hu
Gál Bernadett igazgatói asszisztens titkarsag@filharmonia.hu +36 30 677 9527
Lauly Bettina kommunikációs asszisztens marketing@filharmonia.hu +36 30 779 6595
Harangozóné Király Erika pénzügyi gazdasági előadó erika.harangozo@filharmonia.hu +36 30 985 4756

Balassagyarmat

nograd@filharmonia.hu
Zöld Albertné kulturális szervező judit.zold@filharmonia.hu +36 30 583 0823

Békéscsaba

5600 Békéscsaba, Andrássy u. 24-28.
+36 66 442 120 bekescsaba@filharmonia.hu
Nagy Krisztina irodavezető bekescsaba@filharmonia.hu +36 30 920 2953

Budapest

1094 Budapest, Páva utca 10-12.
+36 1 302 4961 budapest@filharmonia.hu
Makai Margit irodavezető margit.makai@filharmonia.hu +36 30 382 3332
Igric György főtanácsadó gyorgy.igric@filharmonia.hu +36 20 932 7262
Aba Emese kulturális szervező emese.aba@filharmonia.hu +36 30 371 5704
Megyeri Tünde kulturális szervező tunde.megyeri@filharmonia.hu +36 70 371 1713
Liszkay Mária verseny és fesztivál szervező maria.liszkay@filharmonia.hu +36 70 371 1714
Zólyomi Mátyás kulturális szervező matyas.zolyomi@filharmonia.hu +36 70 371 1700
Vörös Anita pénzügyi számviteli előadó anita.voros@filharmonia.hu +36 30 799 7192

Győr

9022 Győr, Czuczor Gergely út 18-24.
+36 96 326 323 gyor@filharmonia.hu
Oláh Imréné kulturális szervező gyor@filharmonia.hu +36 70 371 1705

Kecskemét

kecskemet@filharmonia.hu
Börönte Erika kulturális szervező kecskemet@filharmonia.hu +36 20 981 9879

Miskolc

3525 Miskolc, Kossuth u. 3.
+36 46 505 656 miskolc@filharmonia.hu
Fehér János irodavezető janos.feher@filharmonia.hu +36 30 913 0307
Józsáné Kiss Judit gazdasági referens judit.kiss@filharmonia.hu
Tőzsér Istvánné kulturális szervező miskolc@filharmonia.hu +36 30 971 0749

Nyíregyháza

4481 Nyíregyháza, Mogyoró út 2/A. nyiregyhaza@filharmonia.hu
Boronkay Ferencné kulturális szervező nyiregyhaza@filharmonia.hu +36 30 399 7934

Pécs

7621 Pécs, Király u. 18.
+36 72 310 539 pecs@filharmonia.hu
Barkóczy Ferencné kulturális szervező nora.barkoczy@filharmonia.hu +36 30 732 4983
Fekete Adrienn kulturális szervező adrienn.fekete@filharmonia.hu +36 30 779 6596
Szabó Lívia kulturális szervező livia.szabo@filharmonia.hu +36 30 723 4791
Garai Ildikó program menedzser ildiko.garai@filharmonia.hu
Baksa Péter kulturális szervező peter.baksa@filharmonia.hu

Szeged

6720 Szeged, Klauzál tér 7.
+36 62 425 260 szeged@filharmonia.hu
Finta János irodavezető janos.finta@filharmonia.hu +36 30 261 4538
Stíberné Solymossy Ibolya kulturális szervező szeged@filharmonia.hu +36 30 336 4279